VILLIT työhevoskilpailut
Kilpailu pvm: 03.03.2020, VIP 29.02.2020 Kilpailupaikka: Encore, Vastuuhenkilö: Kics (kikkaponifani@hotmail.com), TYH-0085 Arvonta: lyhyt, arvontakoneella
Ohjeistus
* Jokaiseen luokkaan mahtuu 40 osallistujaa. Yhdeltä ohjastajalta max 4 hevosta / luokka. *Yksi hevonen saa osallistua niin moneen luokkaan kuin se on oikeutettu, yhteen luokkaan kuitenkin vain kerran. *Myös villit kilpailut huomioidaan TYH:n laatiksessa!Kutsut:
TYÖ1, TYÖ2, TYÖ3. TYÖ4, TYÖ5,Osallistuminen
Sähköpostilla kikkaponifani@hotmail.com, otsikolla TYÖ1-5 Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!Muodossa: Luokka (rivinvaihto) Ohjastaja - Hevonen
Luokat
Luokka 1 Käyttöajo (25/40) Luokka 2 Metsäajo (23/40) Luokka 3 Kyntö (20/40) Luokka 4 Veto (24/40)Tulokset
Luokka 1 Käyttöajo 1. Sisla - Keskééndör2. Kics - Rociyou
3. AnneL - Mustamagia
4. V. Penrose - Penrose Amethyste
5. Kics - Penrose Norine
6. Sisla - Yesenia RH
7. Pierre - Kanelimanteli
8. Pierre - Glögimonsteri
9. Tuire - Athelstan
10. V. Penrose - Penrose Farley
11. Sisla - Edmée Gaëlle
12. V. Penrose - Penrose Tabitha
13. Tuire - Adelaisa
14. AnneL - Saariston Ketokukka
15. Tuire - Sahrotaar Rewa
16. Pierre - Merci
17. Pölhö -Pomeroy
18. Kics - Vinterhus Torunn
19. AnneL -Närhen Noitausko
20. AnneL -Taituri
21. Pölhö - Vedette
22. Sisla - Edin’s Dusky
23. Tuire - Amaranth LAC
24. Pierre - François
25. V. Penrose - Kärmeniemen Skärsnäppa
Luokka 2 Metsäajo 1. Pölhö - Vedette
2. Tuire - Athelstan
3. Pölhö -Pomeroy
4. V. Penrose - Glopeland’s Elsy
5. AnneL - Loiva-Loitsu
6. AnneL - Mustamagia
7. Pierre - Kalskag Elekkej
8. Tuire - Sahrotaar Rewa
9. Kics - Rociyou
10. Kics - Penrose Norine
11. AnneL - Hirttivaaran Kirvu
12. V. Penrose - Aldreda 5594
13. Pierre - Akaseena KAS
14. Pierre - Korpiorvokki
15. Tuire - Adelaisa
16. Kics - Vinterhus Torunn
17. V. Penrose - Namys Tea Talk
18. AnneL - Virmalan Nyyrikki
19. V. Penrose - Angren Sthenonia
20. Sisla - Sysän PikkuSmartta
21. Tuire - Amaranth LAC
22. Sisla - Edin’s Dusky
23. Pierre - Kalskag Prypjat
Luokka 3 Kyntö 1. Pierre - Fernweh Lidiya
2. Tuire - Athelstan
3. Pölhö -Pomeroy
4. AnneL - Hirttivaaran Kirvu
5. V. Penrose - Penrose Ailith
6. V. Penrose - Fern Marigold
7. AnneL - Liekin Janella
8. Sisla - Yesenia RH
9. AnneL - Virmalan Nyyrikki
10. Pierre - François
11. Pierre - Penrose Edwina
12. Kics - Rociyou
13. Tuire - Sahrotaar Rewa
14. Kics - Penrose Norine
15. Pierre - Marchesa d’Aux
16. V. Penrose - Penrose Enif
17. Sisla - Sysän PikkuSmartta
18. V. Penrose - Penrose Dwayne
19. Sisla - Keskééndör
20. AnneL -Närhen Noitausko
Luokka 4 Veto 1. Sisla - Keskééndör
2. V. Penrose - Penrose Douglas
3. Sisla - Edin’s Dusky
4. Sisla - Yesenia RH
5. Tuire - Sahrotaar Rewa
6. Tuire - Adelaisa
7. Pierre - Annapurna KAS
8. Pierre - Kototallin Armakka
9. AnneL - Saariston Ketokukka
10. AnneL -Taituri
11. Pölhö -Pomeroy
12. V. Penrose - Matriarc
13. Pierre - Iskus KAS
14. AnneL - Hirttivaaran Kirvu
15. Kics - Rociyou
16. Sisla - Edmée Gaëlle
17. V. Penrose - Westdon Silver Bells
18. Pierre - Kuningatarsmaragdi KAS
19. Kics - Vinterhus Torunn
20. Tuire - Amaranth LAC
21. V. Penrose - Norrgårds Grangubben
22. Kics - Penrose Norine
23. Tuire - Athelstan
24. AnneL - Loiva-Loitsu