KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

Kilpailu pvm: 05.04.2020, VIP 31.03.2020
Kilpailupaikka: Encore, ENCO4578
Vastuuhenkilö: Kics (kikkaponifani@hotmail.com), VRL-05293
Arvonta: lyhyt, arvontakoneella


* Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 ratsukkoa. Yhdeltä ihmiseltä max 3 hevosta / luokka. Yksi hevonen saa osallistua kahteen luokkaan.

Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen.
VRL:n hyväksymään seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.

* Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista!
Kutsut:
KRJ1, KRJ2, KRJ3, KRJ4, KRJ5, KRJ6, KRJ7, KRJ8, KRJ9, KRJ10, KRJ11, KRJ12, KRJ13, KRJ14, KRJ15, KRJ16, KRJ17, KRJ18, KRJ19, KRJ20.

Osallistuminen
Sähköpostilla kikkaponifani@hotmail.com, otsikolla KRJ1-20
Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH-00-000-0000


Luokat
1. Helppo B (30/30)
2. Helppo B (30/30)
3. Vaativa B (30/30)
4. Vaativa B (30/30)

Tulokset

1. Helppo B
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
2. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
4. Siguri (VRL-11290) - Terhakan Taika VH03-018-4817
5. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
6. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
7. Elli L. (VRL-14207) - Staylittle LunedVH20-024-0020
8. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty
9. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
10. Sorel (VRL-00884) - Crane Rothnová VH19-035-0105
11. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
12. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Contessa VH17-024-0007
13. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
14. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
15. Siguri (VRL-11290) - Kaamoksen Viola VH15-018-1315
16. Kics (VRL-05293) - Mishka
17. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
18. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
19. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
20. Sonja (VRL-11911) - Sweetheart Dael VH17-025-0080
21. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Isle of Skye VH19-024-0014
22. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
23. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
24. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052
25. Oresama (VRL-02753) - Lucifer v.d. Ravenwood VH16-040-0016
26. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
27. Kics (VRL-05293) - Vinterhus Torunn
28. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
29. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
30. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367

2. Helppo B
1. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Contessa VH17-024-0007
2. Kics (VRL-05293) - Vinterhus Torunn
3. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
4. Elli L. (VRL-14207) - Vinhan Isle of Skye VH19-024-0014
5. Kics (VRL-05293) - Mishka
6. Elli L. (VRL-14207) - Staylittle LunedVH20-024-0020
7. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
8. Sorel (VRL-00884) - Crane Rothnová VH19-035-0105
9. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
10. Siguri (VRL-11290) - Kaamoksen Viola VH15-018-1315
11. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
12. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
13. Siguri (VRL-11290) - Terhakan Taika VH03-018-4817
14. Kics (VRL-05293) - Penrose Norine VH16-104-0024
15. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
16. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty
17. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
18. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
19. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
20. felissa (VRL-04000) - Hornanhovin Vaniljavilijonkka VH19-018-1052
21. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
23. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Vikatikki
24. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
25. tvisha (VRL-01671) - Minionmurder VH20-017-0052
26. Sonja (VRL-11911) - Sweetheart Dael VH17-025-0080
27. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
28. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
29. Oresama (VRL-02753) - Lucifer v.d. Ravenwood VH16-040-0016
30. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka

3. Vaativa B
1. Kics (VRL-05293) - Gomanza
2. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
3. Natalia (VRL-05175) - Heavensbee VH19-044-0111
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
5. Sylvi (VRL-08179) - Helmivaaran Tuisku VH19-018-0138
6. Sylvi (VRL-08179) - Kaarnan Karneoli VH19-018-0325
7. Kida (VRL-08368) - Thixendale Silvio VH19-027-0079
8. Sylvi (VRL-08179) - Espresso VH19-018-0358
9. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-003
10. Sonja (VRL-11911) - Hydra Hood VH19-076-0004
11. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
12. Natalia (VRL-05175) - The Sixth Sense VH19-011-0249
13. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
14. Kida (VRL-08368) - Pencraig Necton VH19-027-0078
15. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Peiponpusu VH19-018-0546
16. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
17. Natalia (VRL-05175) - 99 Nightmares VH19-011-0252
18. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
19. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
20. Siguri (VRL-11290) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
22. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
23. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
24. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
25. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
26. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
27. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
28. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
29. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
30. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274

4. Vaativa B
1. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
2. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
3. Sonja (VRL-11911) - Hydra Hood VH19-076-0004
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
5. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
6. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
7. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
8. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
9. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
10. Kida (VRL-08368) - Thixendale Silvio VH19-027-0079
11. Siguri (VRL-11290) - Vuornan Tuhto VH15-018-1782
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
13. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
14. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
15. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-003
16. Kics (VRL-05293) - Gomanza
17. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
18. Sylvi (VRL-08179) - Kettupolun Esteri VH19-018-0404
19. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
20. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
21. Natalia (VRL-05175) - Heavensbee VH19-044-0111
22. Sylvi (VRL-08179) - Bogårdin Roihuroi VH19-018-1012
23. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
24. Kida (VRL-08368) - Taikapölyn Peiponpusu VH19-018-0546
25. Natalia (VRL-05175) - The Sixth Sense VH19-011-0249
26. Natalia (VRL-05175) - 99 Nightmares VH19-011-0252
27. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
28. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
29. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
30. Kida (VRL-08368) - Pencraig Necton VH19-027-0078